2010. május 8., szombat

Hiding

'- Are you stuck?
- I'm hiding.
- You're hiding? Then I'll also hide.
- There's no point. Let's go out. Hello.
- I came late. Sorry.'


Ma már voltam francián, és azt hittem, hogy végre tudok beszélgetni Zsófiékkal, de elhúztak kertipartira >< És még ők mondják, hogy lehetetlen engem elérni. Rendet kellene rakni, de fáradt vagyok ~~ inkább majd olvasok valamit.

2010. május 5., szerda

Elfogyott

T-T
Zocsi megette az újkrumplit! Anyával jó előre lebeszéltük, hogy ma hagyom abba a diétát, és ezért csinál nekem petrezselymes újkrumplit, mert az könnyű és jó és minden, és mire hazajöttem, elfogyott!


Szóval ehettem a kétnapos maradék csirkecombot kétszersülttel >< és most sírni van kedvem, mert álmos vagyok, holnap rohadék töriTZ, nem tudok semmit és nem fog az agyam és még a krumpli is eltűnt! Áhááááá, szemét világ ><


2010. május 3., hétfő

Suspended!

Mi ez?!
Miértnem hagyja a Yen press, hogy a szegény csóró otakuk mint én is olvashassák a kedvenc mangáikat onemangán?!
Nincs:
Deadman Wonderland
Claymore
Air Gear
Franken Fran (!)
Kuroshitsuji (!)
Soul eater (!)
Pandora hearts ( nem akartam animét nézni belőle, de az lesz... *sóhaj*)

és éppen reggel jelöltem be magamnak a Nabari no ou-t, hogy majd mangát is olvasok, és erre délutánra leszedték! T-T
Szemét világ! Most úgy érzem, hogy minden összeesküdött ellenem *szipp, szipp*


Hány százalék esély van arra, hogy egy kétlábú szék állva marad, ha egy ausztrál háromszarvú szarvasmarha úgy ül rá, hogy a jobb mellső patáján van egy piros műselyemszalag, amelynek a hossza centiméterben mérve megadja Pisti osztályának az évvégi jegyeinek az átlagát és a móduszát is, melyből kivonva hármat és elosztva tízzel megkapjuk egy repülő kerozintartályának az átmérője mínusz 12 Kelvint?

Matek -.-'
Kora délután befejeztem a Nabari no ou-t, bőgtem egy sort, aztán Tori no uta-t hallgattam, és nekiálltam a mateknak. És azóta röhögök magamon, mert kábé semmit sem tudok. Kábé.
De azért többre emlékszem, mint azt sejtettem, hajtsunk a hármasra xD


2010. május 1., szombat

Kexnek

Új manga, vagyis a számomra új. És jó. Tényleg.
Még alig derült ki benne valami, de leköt és nem klisés. Annyira.




És itt van benne ez a csaj, aki nem tudom mennyire lesz főszereplő, de divattervezőnek készül, és lolita. Már amennyire én ezt meg tudom állapítani.

Mit szólsz, Kex?

http://www.onemanga.com/Cat_Street/

Sweet dreams

Nai.

http://www.youtube.com/watch?v=4bpCriHjmrU

Alig aludtam valamit, de nem igazán vagyok fáradt. Talán egy óra az éjszaka folyamán, meg kettő reggel, hattól nyolcig.
De jó volt, meg fura is, hiszen este fél nyolckor már lefeküdtem, mert nem voltam jól, szóval szürkülettől napfelkeltéig végigfigyeltem az éjszakát. Négy óra körül a Hold sárga volt és besütött a szobámba. Kicsivel négy előtt megszólalt az első madár, aminek nagyon szép hangja volt, olyan, mintha egy tündér lett volna. És kicsivel később ehhez csatlakozott a többi hajnali madár.
És az előtt teljes csend. Minden aludt, még autókat sem lehetett hallani. A bútoraim sem recsegtek.
Csak a szél fújt egy kicsit, és a kinti fák levelei zörögtek.

Azt kívántam, bár ma is este lenne; a sötét túl szép volt ahhoz, hogy véget érjen.
De most már nem zavar a reggel. Szép volt a napfelkelte ~






Sorry - We indeed are disturbing the neighbours with our fight xD

2010. április 30., péntek

"You can always come back here,...



... and use this place for shelter when it rains."

Furi, most valahogy kedvem lett blogolni. Úgy voltam vele, hogy á, hát ez nem nekem való, meg minek blog, ha van naplóm, sőt, most sem gondolom másként, de ez az egy mondat valahogy megfogott :D

Meg úgy alapból az anime.
Vicces, úgy találtam meg, hogy újranéztem a youtubeon egy régi kedvenc Allen&Kanda párosítású zseniális AMVt, és találtam egy másikat az alkotó channeljén, aztán belenéztem. Nem igazán tetszett, de a grafika igen, szóval mi is volt az? xD



Nabari no ou

Egészségünkre. Nézzük meg.
Megnéztük.
és azóta is nézzük.