
... a lelke mindennek.
De én kivételt képezek; rendet raktam és kábé képtelen voltam bármit is csinálni. Aztán kicsit szétszórtam a cuccaimat az asztalon és máris jobb lett ^^
Valamiért szétestem és amolyan 'Vígan megyünk tönkre' állapotba kerültem, Megasztár 5-ös videókat nézegettem, felhúztam magam az emberi hülyeségen, a zsűriken meg a jelentkezőkön és megint túl sokat gondolkoztam.
Aztán zenei ízlésem lecsúszását megkoronáztam egy jó negyedórás folyamatos Cambio Dolor hallgatással, amit aztán le is töltöttem, és tetszik >< Ebben legalább van életérzés. Nem értem, miről énekel, meg a sorozatra sem, de azt tudom, hogy azt még én is meg tudtam nézni xD
Hiányzik timi, találkoznék vele, hogy vigyorogjunk, csak úgy, de úgyse találnék időt rá, ezért nem is vesződök az e-maillel ~~





