2010. május 30., vasárnap

Ta~~~maia!

öhm.
Fáááradt vagyook... napok óta problematikus az alvásom, de tegnap elhatároztam, hogy kifogok rajta! Este tízkor bedőltem az ágyba és már aludtam is =D
Egészen fél éjfélig, amikor is a szomszédos panzióban úgy döntöttek, hogy kilövik az összes tűzijátékukat, amilyük van, a fejünk fölé. Nem, nem ébredtem fel és vágtam be az ablakomat azonnal :)
Arra már nem emlékszem, hogy kimásztam-e az erkélyemre és kiabáltam-e, vagy csak álmodtam, de reggel fel volt húzva a szúnyoghálóm, szóval a szándék biztos megvolt.
Ma meg apa elhúzott a francba dolgozni, pedig megígérte anyának, hogy segít kertet rendezni. Hát ennyit erről, kösz a semmit.

2010. május 27., csütörtök

Ja, sore wa arimasen da yo

Vagy mi.
Fél órás fürdés. Zuhanykabinban.
Az első tíz percben rájöttem, hogy valami fura, mert hányingerem van és szédülök. Aztán valamivel később rádöbbentem, hogy azért, mert túl forró a víz. Aztán még később lejjebb vettem a hőfokot. Aztán kiléptem a kabinból és közöltem a világgal, hogy 'So da yo ne?' bepíszeltem és megszámoltam a macskáimat.
Hajszárítás.
Kééémia!
Szétesek >.>
xD
Nem, nem vicces. Miért van az, hogy van aki nem tud helyesen írni? T-T

Hey apple! Dictionary!

Out of energy

"Niccsenergia! Mileszhabajlesz, ha mostniccse'!"
Nem tudjuk. Még. Addig szeretettel Kexnek, lávjú háni ~~


2010. május 26., szerda

~~~


Nincs semmi értelmes az eszemben, tulajdonképp tök felesleges blogot írni, de hát ha nekem ez kell... Ááááálmos vagyok xD
Ma voltunk Árkádolni, végre vettem - vetettem Gergővel - egy adag sushit, nomnom :) és közben Ági eladta két Mondoját, összefutottunk Tomival, aki Nyát várta, hogy laptopot szereljen. Szegény...

Felléptem twitterre. Miért? xD lol
Holnap csellóvizsga - mindent kottából játszok. És fél kézzel =D Ági fogja le a húrokat.

2010. május 23., vasárnap

yey

Holnap nem mehetek sehova, mert tanulnom kell. Meg tényleg sokat tanulok, ha tudom, hogy ahelyett moziznék és timiznék.
Nem gáz, legalább kurva nagy rend lesz a szobámban. Majd csellózok is. És minden mást leszarok.

Mert egyébként nem akartam tanulni szombaton is, ahelyett, hogy Győrben főztem volna, amiből aztán kb semmi sem lett, mert nem kellett segíteni, szal vagy zongoráztam, vagy kutyáztam. Hasznosan telt az idő. mert hajnalban keltem a reggeli francia miatt, és késő este értünk haza.

Ma meg takarítunk mert anya egy barátnője látogat meg. Fél négy és még nem tudtam tanulni. De én szartam el az időmet, és járok mindig szórakozni.
Fasza.

Imádom az ünnepnapokat, olyankor lehet pihenni :)

2010. május 19., szerda

Moment musical

Megvolt a cselló, leszakad a karom T-T Most már a jobb is fáj, nem csak a bal, de a jobb legalább csak könyöktől és nem állandóan. Yey. Szép az élet.
Viszont meg lettem dicsérve, mert szépen mentek a darabok. Nem fejből játszottam xD Neembaj, majd jövőhétre... aha. Peersze. Bár akkor lesz a vizsga is. o___O
Ja! meg azért, mert sikerült teljesen ellazítani a karomat, és hagyni, hogy Béré magától szóljon, és ki is tett magáért. Tegnap hisztizett, mert kilenckor kezdtem el nyúzni, és nem hagytam abba tizenegyig =D És mielőtt elkezdtem a Moment musicalt, nem akart rendesen szólni, háromszor álltam neki, aztán Erzsi néni bedúdolta a dallamot, és onnan már szépen szólt.
Aztán pasiözön *-*
Sétáltam az Astorián a metró felé, és fotózgattam, mert olyanom volt, és elsétált mellettem egy huszas, öltönyös, nyakkendős hapsi, és vigyorgott, hogy fotózgatom a kirakatokat xD Olyan szép sötét szemei voltak, behalás~~ Aztán a metrón leült mellém egy tipikusan 'két hét alatt nyúltam húsz centit'- srác, félig bekapucnizott fejjel, pizzával az ölében, és ő is rám mosolygott, amikor egy hirtelen fékezésnél majdnem ráejtettem a csellómat. Lehet, hogy amolyan 'szerencsétlen hülyének' mosoly volt, de valszeg inkább olyan, hogy; 'A bééna művész, de legalább édesen pirult el' *-* xD
Aztán volt még két színes-pózer emos srác, de gyanús volt, hogy őket más nem érdekli a másikon kívül. De édesek voltak.
Aztán még egy hapsi, aki nem volt túl extra, de harmincas igen, aki meresztette rám a szemét, kérdés, hogy én voltam-e a téma, vagy Béré a hátamon. Ez esetben igazán nem érdekel xD

OMG, elszaladt velem a ló. Fáááj a kezem... T-T

2010. május 18., kedd

Cicafiú?

Hát, vannak dolgok, amiket az ember nem lát máshol, mint Icanhascheeseburgers-en =D
Kex, neked ajánlom.

Tudom, hogy ez farkas, de hát akkor is ~~